آموزش ساخت موشن گرافیک حرفه ای

معرفی گرافیک حرکت

این قسمت از انیمیشن ، طراحی های گرافیکی و فیلم های دیجیتالی با اضافه کردن صدا در کنار هم قرار گرفته اند تا یک فیلم دیجیتالی تشکیل شود. این امر به انتقال ایده ها به روشی آسان و مؤثر به بینندگان کمک می کند. اینها از طریق رسانه های الکترونیکی مانند تاتماتروپ ، فناکیستوسکوپ ، استروبوسکوپ ، زئوتروپ و غیره ارائه می شود. این با انیمیشن رایج متفاوت است ، مانند انیمیشن کاملاً شخصیت محور نیست بلکه در عوض غالباً نمایانگر اشکال انیمیشن ، آرم و متون دیگر است. این موسس یا خالق رسمی ندارد از زمان آغاز کار در هیچ کجا ثبت نشده است. اما حتی در اوایل 1800 برخی از ارائه ها که می توان به عنوان گرافیک حرکت در نظر گرفته شد منتشر شد. تاریخچه آن نزدیک به گرافیک رایانه بود. توسعه در گرافیک رایانه منجر به توسعه و استفاده گسترده تر از گرافیک های حرکتی می شود. معمولاً برای ایجاد تبلیغات ، عناوین فیلم ، به اشتراک گذاری اطلاعات و غیره استفاده می شود. متن ها محتوای اصلی این گرافیک ها هستند و با دادن انیمیشن به متن و اضافه کردن گرافیک های حرکات صوتی ایجاد می شوند.
استفاده از گرافیک حرکت

https://www.educba.com/what-is-motion-graphics/


این موارد برای اهداف مختلف قابل استفاده است. برخی از آنها در زیر توضیح داده شده است ،
1. به اشتراک گذاری اطلاعات

اگر می خواهید پیام یا اطلاعاتی را به مخاطب منتقل کنید ، این کار به شما کمک می کند تا این کار را به روشی آسان و مؤثر انجام دهید. با استفاده از این روش ، می توانید ایده خود را به انیمیشن تبدیل کرده و با اضافه کردن صوتی مناسب و سایر ویژگی ها ، به گونه ای که محتوا برای مخاطبان قابل قبول تر و قابل درک تر خواهد بود.
2. فیلم و عناوین فیلم های دیگر

یکی از رایج ترین کاربردهای گرافیک ساخت عناوین ویدیویی است. قبل از شروع فیلم یا فیلم های دیگر ، عنوان با کمک تصاویر گرافیکی نمایش داده می شود. این ساخته شده است تا مخاطب را تحت تأثیر قرار دهد و آن را جذاب تر جلوه دهد. متن به همراه یک قطعه موسیقی پس زمینه که سبک متداول کارت عنوان است ، متحرک شده است.
3. گرافیک آرم

آرم های مربوط به شرکت ، وب سایت ها و غیره با افزودن انیمیشن ها به آن می توان جذاب تر شد. این یک نوع گرافیک حرکت است.
4. پست رسانه های اجتماعی

اکنون مردم یک روز به همه چیز مانند اخبار ، اطلاعات ، سرگرمی ، دوره های آنلاین و غیره به رسانه های اجتماعی وابسته هستند. همه این ها با مطالب مختلف ارسال می شوند. با افزودن گرافیک متحرک با این محتویات ، به جذب هرچه بیشتر افراد در پست ها کمک می کند.

 

 

https://rb.gy/ddwvcz

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “آموزش ساخت موشن گرافیک حرفه ای”

Leave a Reply

Gravatar